Deutsch Tamás, a Fidesz EP-listavezetõje is megjelent az indulásra várakozó tömeg legelején. Mohos Márton / 24.hu The post Deutsch Tamás is megérkezett first appeared on 24.hu.

Megérkezett a Kia új kis elektromos SUV-ja: ezt kell tudni az EV3-ról

Ma mutatta be a Kia új kompakt elektromos SUV-ját, a Kia EV3-at.
2024-05-23 18:06:37

2024-05-23 18:06:08

Céláremelés érkezett a Richterre

A Richter elsõ negyedéves jelentése után megemelte a részvényre vonatkozó célárát az RBC Capital. A friss célár 31 százalékos felértékelõdési potenciált feltételez a szerdai záráshoz képest.
2024-05-16 12:07:59

Megérkezett Pekingbe Vlagyimir Putyin

2024-05-16 07:10:32

2024-05-16 07:10:16

Rekordbevétel és jelentõsen visszaesõ profit a Waberer'snél

Megérkezett a Waberer's elsõ negyedéves gyorsjelentése, amely szerint a vállalat rekordbevételt ért el az év elsõ három hónapjában, azonban az eredményesség jelentõsen visszaesett, miután a Nemzetközi Fuvarozás és Szállítmányozási szegmens veszteséges lett a negyedévben EBIT-szinten, míg a közel 90 százalékkal visszaesõ adózott eredményre az euró/forint árfolyam változása és az alacsonyabb kamatbevételek nyomták rá a bélyegüket. A menedzsment közölte, hogy a negyedéves teljesítmény a várakozásoknak megfelelõen alakult, így nem változtat éves elõrejelzésén.
2024-05-15 13:07:06

Jelentett a Commmerzbank, sikerült meglepni az elemzõket

Az elemzõk által vártnál nagyobb mértékben, 29%-kal növelte elsõ negyedéves nettó nyereségét a német Commerzbank, így az elmúlt évtized legerõsebb negyedéves eredményét sikerült elérnie, és megemelte az egész évre vonatkozó nettó kamatbevétel kilátásait is.
2024-05-15 09:06:32

Megérkezett az Ioniq5 N: ennyibe kerül a brutálisan erõs villanyautó

Hanggenerátor, túltöltés-funkció, bal lábas fékezés - csak néhány azok közül a dolgok közül, amikkel felvértezték az Ioniq5 N-t, a Hyundai már alapváltozatban is feltûnõ villanyautóját.
2024-05-14 15:06:20

2024-05-14 15:05:59

A hazai akkumulátorgyártás szenvedése már jól látszik, Iváncsa lehet az elsõ dominó

Az iváncsai akkumulátorgyárat üzemeltetõ SK On több száz dolgozót, fõként kölcsönzött munkaerõt és vendégmunkásokat bocsátott el váratlanul. A dél-koreai anyavállalat legutóbbi negyedéves jelentése szerint számos nehézséggel küzdenek, köztük az akkumulátorok iránti visszaesõ kereslettel, valamint korábban a selejtráta visszafogása is nehézséget okozott a magyar üzemeikben. Eredetileg az idei év elején nyitották volna meg új magyar üzemüket, de ezt végül a második félévre halasztották. A koreai anyavállalatot idõközben bóvliba vágta az S&P Global Rating, pont az akkumulátoripar gyengélkedés...

Úgy néz ki, rekordot fog dönteni idén a magyar turizmus

Az év elsõ három hónapjában 7,1 millió vendégéjszakát könyvelhettek el a magyarországi szálláshelyek, amely 14 százalékkal haladta meg a tavalyi negyedéves számokat. A Magyar Turisztikai Ügynökség csütörtöki közleménye szerint az elsõ negyedéves számok alapján rekordév lehet az idei.
2024-05-09 10:14:47

Hszi Csin-ping megérkezett Budapestre

2024-05-08 22:07:07

Megérkezett a kínai elnök, Orbán Viktor fogadta

Orbán Viktor miniszterelnök és felesége, Lévai Anikó szerda este a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülõtéren fogadta Hszi Csin-pinget, a Kínai Népköztársaság elnökét és házastársát - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófõnöke.
2024-05-08 22:07:03

Szabálytalanságokat találtak, több politikus is büntetést kapott a kampány után

Megérkezett az Állami Számvevõszék jelentése.
2023-03-30 13:08:55

Több politikust is megbüntettek a 2022-es kampánypénzek miatt

2023-03-30 13:13:30

A vártnál nagyobb negyedéves profitot ért el a Google anyacége

Közzétette negyedéves számait az anyavállalat, az Alphabet.
2021-10-27 19:06:22

Meglepetést okozott a Google

2021-10-27 19:06:55

Negyedéves bevételi rekordot ért el az Apple

A vállalat negyedéves adózott eredménye 29 százalékkal, 28,76 milliárd dollárra emelkedett.
2021-01-28 11:06:02

Hasít a járvány alatt az Amazon

Megugrott a negyedéves profit.
2021-07-30 14:05:53

2021-07-30 14:06:45

Késik a UBS jelentése a Credit Suisse felvásárlása miatt

Augusztus 31-ig elhalasztotta a második negyedéves eredményeinek közzétételét a UBS, mivel a svájci pénzintézet jelenleg a felvásárlással kapcsolatos bonyodalmakkal van elfoglalva ? olvasható a bank szerdai közleményében.
2023-06-08 11:09:31

Minden várakozást felülmúlt a Visa eredménye

A Visa keddi jelentése szerint a kártyatársaság felülmúlta a negyedéves profitra vonatkozó elemzõi várakozásokat, mivel az egyesült államokbeli fogyasztók költési rugalmassága és a nyári utazások megugrása magasabb kártyaköltségeket eredményezett.
2022-07-27 16:11:01

Megjelent a PannErgy termelési jelentése

Közzétette harmadik negyedéves termelési jelentését a PannErgy, a hõértékesítési adatokat tekintve a társaság a tárgyalt idõszakban szokványos hõértékesítést realizált, összehasonlítva a historikus évek átlagos azonos idõszaki értékeivel.
2021-10-18 10:06:39

Közzétette negyedik negyedéves termelési jelentését a Pannergy, a hõértékesítési adatokat tekintve a társaság a tárgyalt idõszakban rekord nagyságú hõértékesítést realizált.
2023-04-14 19:08:49

Csalódást keltett a Goldman Sachs jelentése, nincsenek elragadtatva a befektetõk

Eddig 0,4%-os csökkenéssel reagált a Goldman Sachs második negyedéves gyorsjelentésére a társaság részvényárfolyama a nyitás elõtti kereskedésben, miután alacsonyabb lett a bank egy részvényre jutó eredménye a vártnál.
2023-07-21 17:41:47

Megérkezett a Nemzetközi Ûrállomásra a SpaceX ûrhajója

Sikeresen megérkezett.
2021-04-24 18:05:57

Árstop ide vagy oda, sose volt még ennyire nyereséges a Mol

Akár 260 milliárd forint is lehet a magyar vállalat negyedéves tiszta nyeresége.
2022-08-04 19:12:57

MNB: nagyot csökkent a budapesti irodák értéke, de elérhettük a gödör alját

A BRF nemrég közzétett elsõ negyedéves irodapiaci jelentése után megjelent az MNB legfrissebb Kereskedelmiingatlan-piaci jelentése is. Az esemény sajtótájékoztatóján Banai Ádám, az MNB jegybanki eszköztárért, pénzügyi stabilitásért és devizatartalék-kezelésért felelõs ügyvezetõ igazgatója kiemelte, hogy az elmúlt évben világszerte nagy figyelmet kapott a kereskedelmiingatlan-piac, így Magyarországon is fontos ezzel foglalkozni. A pontos számokat Winkler Sándor, az MNB Pénzügyi rendszer elemzése igazgatóság osztályvezetõje ismertette.
2024-04-25 11:06:44

Kim Dzsongun rezsimje szerint hazugság az ENSZ észak-koreai gyerekek alultápláltságáról szóló jelentése

A jelentése szerint mintegy 440 ezer gyermek nem jut megfelelõ élelmiszerhez.
2021-04-06 07:06:22

2021-04-06 07:07:35

A koronavírus-pániknál volt utoljára, hogy így szabadultak a szuperállampapírtól a magyarok, mint most

Kijött az idei elsõ negyedéves jelentése az Államadósság-kezelõnek arról, hogyan sikerült eddig teljesíteni a finanszírozás tervet. Ebben többek között a lakossági állampapírokra is kitér az adósságkezelõ, ahol a szuperállampapír-visszaváltások kissé megbolygatták a terveket.
2022-04-04 17:42:30

Szépen nõ a Magyar Telekom - Vajon változtat a menedzsment a célokon?

Kedden piaczárás után teszi közzé harmadik negyedéves számait a Magyar Telekom, az elemzõi várakozások alapján a menedzsment által egész évre várt növekedés feletti lehetett a bevétel- és EBITDA-dinamika a negyedévben. A második negyedéves gyorsjelentés után a menedzsment megemelte az idei célkitûzéseket, kérdés, hogy a harmadik negyedéves számok ismeretében lesz-e újabb változtatás.
2021-11-08 15:53:24

Itt van még egy jó hír a techszektorból mára

Jól indul a negyedéves jelentési szezon a technológia szektorban, az Alphabet után a Microsoft árfolyama is közel 5 százalékos pluszban áll a mai kereskedésben a negyedéves számokra.
2022-07-27 17:12:07

Egyre kevesebben lízingelnek Magyarországon, már csak a drágulás támasztja a piacot

A Magyar Lízingszövetség idei harmadik negyedéves jelentése beigazolta a korábbi piaci prognózisokat. Bár az új finanszírozás 596 milliárd forintot tett ki, amely 16%-kal volt magasabb 2021 azonos idõszakához képest, ezzel párhuzamosan, a tartósan kedvezõtlen gazdasági környezet hatására a szerzõdések száma 14%-kal csökkent - közölte a szervezet.
2022-11-22 20:12:52

Nincs vége a magyar árrobbanásnak, most jönnek az újabb rekordok

Magyarországra is megérkezett a koronavírus-járvány negyedik hulláma, de az átoltottságból fakadóan olyan korlátozásokra nem számítanak a Raiffeisen Bank elemzõi, mint ami a korábbi hullámokban volt. ?Ha a járványügyi intézkedésekbõl fakadóan nem is, de más forrásból azonban elõgördültek olyan akadályok, amelyek visszavetik a gazdasági helyreállás és növekedés folyamatát? ? áll a bank negyedéves makrogazdasági elõrejelzésében.
2021-10-24 13:06:01

Ütik Európa legnagyobb tech cégét

A tech szektor képviselõi közül is megérkezett az elsõ fontosabb gyorsjelentés, az ASML a vártnál gyengébb elsõ negyedéves rendelésállományról számolt be, bár az pozitívum volt, hogy a Kínába irányuló eladások kitartottak az exportra vonatkozó amerikai korlátozások ellenére. A részvényárfolyam 4 százalékot esett a jelentés után.
2024-04-17 11:07:33

Fokozódik a munkaerõhiány: itt vannak most a legnagyobb gondok

Továbbra is tart az álláshirdetések számának növekedése, folyamatosan keresik az új munkavállalókat a cégek az ország minden megyéjében ? mutat rá a Profession.hu elsõ negyedéves jelentése. Intenzív növekedés leginkább Somogy, Pest és Tolna megyére volt jellemzõ a vizsgált három hónap során, a legkevésbé aktív Nógrád megyében is 14 százalékos növekedés mérhetõ.
2022-04-13 10:14:01

Ezerrel költ a mesterséges intelligenciára a Microsoft, de még ez sem elég

A várakozásokat felülmúló negyedéves számokat közölt elsõ negyedéves gyorsjelentésében a Microsoft, a folyó negyedévre megfogalmazott kilátások azonban vegyesek a menedzsment bevételprognózisa kisebb csalódást okozott. A mesterséges intelligencia beruházások felpörögtek a Microsoftnál, a szektortársakhoz hasonlóan, és a költekezés a következõ negyedévekben is fennmarad a menedzsment közlése szerint. A befektetõk jól fogadták a negyedéves számokat, a Microsoft árfolyama közel 4 százalékot emelkedett zárás után.
2024-04-26 11:06:49

Orbán Viktor néhány szóban foglalta össze, mirõl lesz szó Georgiában

A kormányfõ megérkezett az országba.
2023-10-10 18:30:05

Koronavírus elõtti szinten a magyar lízingpiac teljesítménye

Megjelent a Magyar Lízingszövetség második negyedéves jelentése, amelyben a gyengén induló elsõ negyedév után már reményteljesebb eredményekrõl számoltak be a hazai lízingpiac legjelentõsebb szereplõi. A finanszírozott összeg 420,2 milliárdot tett ki, amely a Covid-járvány óta elõször érte el és haladta meg a 2019-es szintet, illetve 20%-kal növekedett az elõzõ év azonos idõszakához képest.
2022-08-15 11:10:31

Lélegzetelállító képeken a virágba borult Budapest

Megérkezett a tavasz.
2021-03-16 13:06:28

Itt a térkép a magyarországi elektromos töltõállomásokról

Megjelent a Magyar Energetikai és Közmû-szabályozási Hivatal (MEKH) legfrissebb negyedéves statisztikai jelentése a hazai e-mobilitásról. A hivatal adatai szerint 45 százalékkal nõtt a nyilvánosan elérhetõ elektromos töltõberendezések száma a második negyedév végére az elõzõ év azonos idõszakához képest. 2021. április-június hónapokban 2248 MWh áramot töltöttünk autóinkba nyilvános elektromos töltõállomásokon, amelyek már interaktív térkép formájában is megtekinthetõk.
2021-12-16 11:06:39

Lendületet kaptak a tõzsdék, emelkedéssel indulhat a nap

Nagyot mentek a tegnapi kereskedésben az amerikai tõzsdék, az irányadó indexek másfél százalék feletti emelkedésekkel zárták a kereskedést és a lendület kitartott az ázsiai piacokon is ma hajnalban, amit a legnagyobb tajvani chipgyártó erõs negyedéves jelentése is segített. Folytatódik ma az amerikai jelentési szezon, egy újabb nagybank teszi közzé a számait, a makroadatok tekintetében viszont csendes napra lehet számítani a hét utolsó kereskedési napján.
2021-10-15 09:06:50

A Schadl-maffia okozta károkról

Schade. Német szó, jelentése: kár. Schadl. Magyar vezetéknév, jelentése: kár.

Megemelte a PannErgy célárát az OTP

Az OTP a PannErgy második negyedéves jelentése után közölte, hogy a hatósági hõdíjak meghatározása után frissíteni fogja a modelljét. Erre most sor került, és a modellfrissítésre eredményeként az OTP felemelte a PannErgy részvényére vonatkozó célárát, az ajánlása pedig továbbra is vétel.
2022-10-06 18:14:13

Jó és rossz hírt is hozott az SAP negyedéves jelentése

Az elemzõi várakozásokat meghaladó bevételnövekedésrõl számolt be az SAP az elsõ negyedévre ma reggel közzétett gyorsjelentésében, viszont a menedzsment lefelé módosította éves prognózisait a Qualtrics leválasztása kapcsán ? írja a Reuters. A társaság részvényei nem reagáltak nagyobb elmozdulással a számokra, a frankfurti tõzsdén minimális pluszban áll az árfolyam.
2023-04-21 12:09:23

Jól megy az OMV-nek, megugrott az eredmény

Az OMV ma reggel tette közzé harmadik negyedéves gyorsjelentését, a magasabb olaj- és gázáraknak köszönhetõen egészséges harmadik negyedéves korrigált mûködési eredményrõl számolt be a vállalat, úgy tûnik, hogy a tavalyi év hasonló idõszakában tapasztalt, járvány okozta visszaesésbõl sikerült kilábalnia.
2021-10-29 10:06:02

Meglepetés a Richtertõl - Ilyen erõs számokra nem sokan számítottak

Kellemes meglepetést okozott a Richter kedden hajnalban közzétett harmadik negyedéves gyorsjelentésével. Már az elemzõi várakozások alapján dinamikus növekedésre lehetett számítani az idõszaki forintgyengülés fényében, de még így is jelentõsen felül tudta teljesíteni a konszenzust a hazai gyógyszergyártó. A negyedéves bevétel átlépte a 200 milliárd forintot, az adózott eredmény pedig több mint a duplájára emelkedett az egy évvel korábbi szintrõl, ami szintén új negyedéves rekordot jelent.
2022-11-08 04:05:55

LeBron James magyarul önt lelket a Bolondos dallamok rajzfilmfiguráiba

Szinkronnal is megérkezett a Space Jam 2 elsõ elõzetese.
2021-04-21 17:06:16

Két magyar blue chip is jelentett, mutatjuk a tõzsdei reakciókat!

Ma hajnalban tette közzé elsõ negyedéves gyorsjelentését a Mol és a Richter is, a két hazai blue chip számaira ellentétes reakciókat láthatunk a tõzsdén, ezen nincs is mit csodálkozni: míg a Richter gyakorlatilag az összes fontos soron meghaladta a várakozásokat, addig a Mol alaposan megérezte a csökkenõ energiaárakat és összességében felemásra sikerült az olajcég jelentése az elemzõi konszenzushoz képest.
2023-05-12 12:10:42

Megérkezett a Pfizer-szállítmány Magyarországra, kezdõdik a gyerekek oltása

Megérkezett Magyarországra a Pfizer vakcinaszállítmánya, amelybõl az 5-11 éves korú gyerekeket fogják beoltani.
2021-12-14 10:14:46

Céláremelés érkezett az AutoWallisra

Az AutoWallis harmadik negyedéves számait követõen a Concorde friss elemzéssel jelentkezett. Az elemzõház megemelte a célárát, az ajánlása pedig továbbra is vétel.
2021-12-02 12:06:24

ATV: Novák Katalin megérkezett Kijevbe

Az atv.hu értesülései szerint Novák Katalin köztársasági elnök az éjszakai vonat út után ma reggel már megérkezett Kijevbe. A magyar államfõ Volodimir Zelenszkij ukrán elnök meghívására utazott Ukrajna fõvárosába.
2022-11-26 11:11:42

Lukasenka megerõsítette, hogy megérkezett Prigozsin

Aljakszandr Lukasenka belarusz elnök megerõsítette a Telegramon, hogy Jevgenyij Prigozsin, a Wagner vezetõje megérkezett Fehéroroszországba. Teljesítve lettek azok a biztonsági garanciák, amelyeket tegnap kért. Valóban megérkezett ma Belaruszba. ? mondta. Korábban már voltak hírek, amelyek szerint a Wagner vezetõje megérkezett Minszkbe, de a Kreml azt mondta, õk nem tudják, hol van a zsoldoscsapat vezetõje. The post Lukasenka megerõsítette, hogy megérkezett Prigozsin first appeared on 24.hu.
2023-06-27 16:14:58

Elszálltak az éttermi árak, inkább Mekibe mennek az emberek

A McDonald's felülmúlta a piaci várakozásokat a negyedéves bevétel és profit tekintetében, miután sikerült relatíve alacsony árakat fenntartania, amelyek az infláció közepette vonzották a költségtudatos vásárlókat - derült ki a cég második negyedéves gyorsjelentésébõl.
2023-07-27 18:47:13

Megérkezett a Portfolio új applikációja

Megérkezett a Portfolio megújult mobilapplikációja! Egy helyen a legfrissebb hírek és a legfontosabb, exkluzív elemzések.
2022-06-13 14:17:24

Megérkezett az év eddig legjobban várt adata, mutatjuk a tõzsdei reakciókat

Délután érkezett az amerikai GDP negyedik negyedéves elõzetes adata, amely ezúttal pozitív meglepetést okozott, ugyanis a várt 2,6 százalékos növekedéshez képest 2,9 százalékkal növekedett az amerikai gazdaság az elõzõ év utolsó negyedévében. Az adatok publikálását követõen kisebb leszúrás volt megfigyelhetõ a részvény- és deviza piacokon egyaránt, ezt követõen azonban folytatódott az emelkedés.
2023-01-26 20:37:54

Ferenc pápa megérkezett Budapestre

Megérkezett Budapestre Ferenc pápa, aki a repülõgépen örömét fejezte ki, hogy Isten igéjét hozhatja magával az õt váróknak.
2021-09-12 09:06:10

Kateg?ri?k:

tegnap, 2 napja, 3 napja, 4 napja, 5 napja, 6 napja

Legkeresettebbek

•   multiapro   •   apro hirdetesek   •   www   •   slash   •   ors   •   dubaj   •   wmn   •   marka   •   fold napja 2024   •   elmar wepper   •   talpra magyarok   •   ingyenhirdetes   •   pain hustlers   •   tatar gyorgy   •   diosgyor   •   marina city   •   f1 mexico   •   pepper x   •   al ain   •   natcon   •   stat   •   akgggarmi   •   superapro   •   haarp   •   aaa   •   mobile   •   kek pelikan   •   netapro   •   omegle   •   dior   •   reacher   •   bableves   •   danka   •   invincible   •   komarom   •   firmcenter   •   ingatlan   •   botswana   •   fdvjgwy   •   energiaital   •   budapest   •   oraallitas   •   a33jhgproka1   •   tornanadaska   •   vsquare   •   ingyen   •   bogdan adam   •   travis kelce   •   eiffel   •   térkép

TOP keres?sek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztõ   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   bïÅ¥ËtorszïÅ¥ËïÅ¥Ëll   •   nadragszijjal vertek es kukoricara terdeltettek a gyerekeket a neveloszulok   •   megis megmenekulhet a del pesti kerekparut projekt 2   •   csaknem szazan lehetnek meg a romok alatt a miamiban osszedolt 12 emeletes hazban   •   koronavirus szlovenia ismet szigorit a beutazasi felteteleken   •   old protest video from pakistans kashmir falsely linked to recent unrest   •   microsoft accuses china over email cyber attacks   •   hozaport es 15 fokot is hoz a jovo het 2   •   ezert latogat pecsre david pressman amerikai nagykovet   •   testere erositve akart kaktuszokat csempeszni uj zelandra egy no   •   jelen szemelyi konfliktusok miatt az mnb kivonulhat a corvinuson inditott kepzesek mogul   •   egy embert megolhetett es rendoroket sebesitett meg egy medve   •   kamionnal utkozott frontalisan szornyethalt a szemelyauto soforje   •   debrecen polgarmestere szerint nem az akkugyarak dontik el a valasztast a varosban 2   •   bolti lopas torte kette a karrierjet   •   zarnak a reformatusok es az evangelikusok is   •   covid vedooltasrejtelyes halaleset   •   kover laszlo elarulta szerinte mi a korunk a legveszelyesebb fegyvere 2   •   a vilag legnagyobb munkacsy kepet helyeztek ki bekescsaban   •   vasarnap megtelt a kekesteto 2   •   notaphpwaitfordelay0   •   watt nem talalt fel gozgepet   •   elvitelre 67 vilagkoruli ut haboruval dramaval es krimivel 2   •   on latta budapesten szivarvannyal es gorgofelhovel indult a punkosd foto video   •   a jelenben es a jovoben is csapasok erhetik az ukran mezogazdasagot   •   55 eve vegzett kegyetlenul az aldozataval krisztus a cinkotai gyilkos   •   iran mostantol elrejti az atomletesitmenyeiben keszulo kamerafelveteleket   •   repkedtek a kemeny uzenetek a nagy ep valasztasi vitan   •   MQ5   •   17 year old boy abducted from mariupol facing draft in russia may be returned to ukraine   •   egeszseges ut mindenkinek 15   •   a maglyarakast es a szilvas gombocot is meg lehet csinalni macaronkent   •   osztalekot fizet a nyomda eddig csaphatsz le ra   •   nyereseggel zart tavaly az any biztonsagi nyomda   •   3 fontos tipp hogy aranyermentes legyen a nyaralas   •   megjelentek az elso kepek a bombazas utani gazabol   •   french security forces work to regain control of airport highway in violence scorched new caledonia   •   us capitol officer suffered strokes and died of natural causes the day after riot coroner says   •   felduhodtek a brit gazdak traktorokkal vettek be londont   •   a pride symbol vandalised in canadas prettiest little town   •   donald trump megorizne a fegyverviseleshez valo jogot   •   miert tartanak 44 napig a valasztasok indiaban   •   puszit kuldott karacsony gergelynek es visszaultette a kovetoi altal letaposott viragokat a penzszoro influenszer   •   a komaromi duna hid korlatjarol rantottak le egy ferfit a rendorok   •   egy honaposra bovul a tavaszi szunet romaniaban   •   oltasellenesek zavartak meg egy oltokozpont munkajat los angelesben   •   vidnyanszky attila szivmelengeto hogy ennyien szurkolnak a szinhaznak es nekem   •   Mazda6GH   •   fekete david kemeny munka hogy az ember ujra talpra tudjon allni egy ilyen utan   •   elkeszult a feketelista ezek hazank legveszelyesebb utszakaszai