Indul a Békemenet - kövesse élõben az Origón

Kiállás a világháborús õrület ellen.
2024-06-01 12:08:49

Közel a drámai fordulat, Ukrajna nyugati fegyverekkel támadhat orosz célpontokat

Élõ közvetítésünk az orosz-ukrán háborúról.
2024-05-31 06:07:56

Vádlott lett az influenszertüntetés két fõszervezõjébõl

Elkezdõdött Nagy Ádám és Szabó Márton, ismertebb nevükön Fókuszcsoport Ádám és Csoki rágalmazási pere.
2024-05-30 14:09:16

Az Egyesült Államok ígéretesnek tartja az átmeneti tûzszünetre vonatkozó tervezetet

Az izraeli hadmûveletet Rafah városában továbbra sem tekinti az amerikai adminisztráció széles körûnek. A gázai konfliktus május 29-i eseményeirõl itt olvashat. The post Az Egyesült Államok ígéretesnek tartja az átmeneti tûzszünetre vonatkozó tervezetet first appeared on 24.hu.
2024-05-30 07:07:28

Oroszország légibombát dobott Donyeckre, Ukrajna követeli a nyugati fegyverek bevetését orosz területen

orosz-ukrán háború percrõl percre tudósítás
2024-05-30 05:06:49

1,6 milliárd eurót dobtak össze az ukrán lõszerekre

Az elõzõ nap eseményeirõl itt számoltunk be. The post 1,6 milliárd eurót dobtak össze az ukrán lõszerekre first appeared on 24.hu.
2024-05-29 08:07:34

Nótár Maryvel robog tovább a Zeneexpressz

A tavaszi kulturális fesztivál keretén június 1-jén, szombaton a Zeneexpressz Fásy Ádám vezetésével Mosonmagyaróvárra érkezik. A showman egy nagyszabású zenés mûsorral és hazánk legkedveltebb sztárjaival érkezik a Wittmann Antal Parkba.
2024-05-29 08:06:13

2024-05-29 08:05:58

Fokozódik az orosz nyomás Harkovnál, komoly bajban Ukrajna

2024-05-29 05:07:07

Izrael tovább bombázza Rafahot, rendkívüli ülést tart az ENSZ Biztonsági Tanácsa

A Hamász és Izrael háborújáról a hétfõi élõ közvetítésünket itt olvashatja el. The post Izrael tovább bombázza Rafahot, rendkívüli ülést tart az ENSZ Biztonsági Tanácsa first appeared on 24.hu.
2024-05-28 10:11:38

2024-05-28 05:07:18

Több tucatnyian haltak meg a rafahi humanitárius zónát ért csapásokban

A Hamász és Izrael háborújáról a vasárnapi élõ közvetítésünket itt olvashatja el. The post Több tucatnyian haltak meg a rafahi humanitárius zónát ért csapásokban first appeared on 24.hu.
2024-05-27 06:06:56

Elrettentõ légicsapások mellett Kelet-Ukrajnában nyomulnak az oroszok

2024-05-27 05:06:53

Fásy Ádám gyereknapi receptajánlata: túrós, barackos palacsinta csokiöntettel

Május utolsó vasárnapjának különleges jelentõsége van világszerte, hiszen ilyenkor ünnepeljük a gyermeknapot.
2024-05-25 10:11:56

2024-05-25 10:11:41

2024-05-25 10:11:27

Heves harcok dúlnak Pokrovszkban, Oroszország Harkovot és Szumit is támadja

2024-05-24 05:07:37

A megszokottnál hamarabb kezdõdik a kormányinfó

Ezúttal 9 óra 30 percre hirdették meg a kormányinfót, ahol szó eshet majd a közmédia által szervezett EP-listavezetõi vitáról, és a Sulyok Tamás köztársasági elnököt ért vádakra.  Az eseményrõl percrõl percre tudósítunk, hamarosan kezdünk. The post A megszokottnál hamarabb kezdõdik a kormányinfó first appeared on 24.hu.
2024-05-23 10:10:51

Kasza Róbert ezüstérmes a szófiai öttusa-világkupán

Értékes pontokat szerzett az olimpiai kvalifikációs rangsorban, akárcsak a tizedik Marosi Ádám.
2021-04-10 19:08:44

Muszukajev klasszisokat legyõzve szerezte meg a magyar birkózók elsõ párizsi kvótáját

A szabadfogásúak 65 kilogrammos kategóriájában szereplõ Muszukajev Iszmail bejutott a döntõbe, ezzel olimpiai kvótát szerzett hétfõn a belgrádi birkózó-világbajnokságon. Az elõdöntõig vezetõ úton a kazah Adil Oszpanov után az olimpiai címvédõ japán Otoguro Takutót, majd az orosz Samail Mamedovot is legyõzte. Az elõdöntõben a címvédõ iráni Rahman Musza Amuzadhalilivel csapott össze és az utolsó másodpercekben végrehajtott ledöntéssel 6-5-re nyert, így bejutott a fináléba, egyúttal megszerezte Magyarországnak a párizsi kvótát. Nem ér többet a gyõzelem, csak azért, mert orosz ellen nyertem. Minde...
2023-09-18 19:10:38

Marosi Ádám öttusázó a turmixgépét is magával vitte a tokiói olimpiára

Mottó: ?Bármit is tesz az ember, szívbõl tegye, mert csak úgy van értelme.?
2021-08-15 19:12:42

Az FTC birkózója kizárólag aranyéremmel térne haza az olimpiáról

Világbajnoki címe óta mindig a középpontban van.
2023-11-10 12:11:58

2023-11-10 12:09:10

A birkózó Muszukajev Iszmail kikapott a negyeddöntõben

A magyarok vb-bronzérmese akkor folytathatja a küzdelmet a vigaszágon, ha Otoguro a fináléba jut.
2021-08-06 06:06:14

A Pfizer csúcsra járatva dolgozik, Izraelben már a 12-15 éveseket oltanák - A nap koronavírusról szóló hírei egy helyen. Percrõl percre!

A nap koronavírusról szóló hírei egy helyen. Percrõl percre!
2021-04-14 07:06:07

Folytatódik a vakcinaháború, nem lassít a járvány - A nap koronavírusról szóló hírei egy helyen. Percrõl percre!

2021-04-15 07:05:51

2021-04-15 07:06:24

A birkózó Muszukajev Iszmail a negyeddöntõbe jutott

A 2019 óta magyar színekben versenyzõ klasszis a háromszoros dél-amerikai bajnok riválisát búcsúztatta.
2021-08-06 05:06:16

Muszukajev Iszmail bronzérmes a birkózó-vb-n

Az olimpiai ötödik versenyzõ karrierje második vb-bronzérmét gyûjtötte be.
2022-09-18 20:19:31

Két magyar is szõnyegre lép a birkózók világválogatottjában

A szabad- és a kötöttfogású csapatban is képviseltetjük magunkat.
2022-10-25 16:11:17

231-re verte a magyar férfi vízilabda-válogatott Dél-Afrikát ? élõben az olimpiáról

A férfi vízilabda-válogatottnak Dél-Afrika ellen kell hozni a kötelezõt ? percrõl percre a tokiói olimpiáról.
2021-07-29 04:06:05

2021-07-29 04:06:07

Meghökkentõ, miket kapott a világbajnok magyar sztársportoló

Az ötéves kisfia már az apukája nyomdokába lépett.
2023-11-11 09:08:46

Muszukajev Iszmail bronzérmet nyert a belgrádi birkózó-vb-n

A harmadik helyért vívott csatában a magyar sportoló háromszoros vb-gyõztes azeri riválist gyõzött le.
2022-09-18 20:14:08

2022-09-18 20:19:52

Új korszak jöhet a magas kockázatú covidosok kezelésében - A koronavírusról szóló külföldi hírek ? szerdán is percrõl percre az Indexen!

A koronavírusról szóló külföldi hírek ? szerdán is percrõl percre az Indexen!
2021-11-17 08:33:02

Magyarország?Görögország percrõl percre - Magyarország?Görögország percrõl percre

Férfi vízilabdázóink is megkezdik a tokiói szereplésüket.
2021-07-25 05:05:50

2021-07-25 05:06:19

Mr. Tus: Ez tus volt

A 22 fõs magyar válogatott 3 éremmel, 2 olimpiai kvótával, valamint 33 gyõzelemmel és 27 vereséggel zárt a belgrádi vb-n.
2023-09-25 22:25:53

Sorsolnak az Európa-liga csoportkörében: ellenfeleket kap a Fradi

A magyar bajnok a negyedik kalapban van. Kövesse velünk az eseményeket percrõl percre!
2021-08-27 12:06:20

Döntõért játszanak a férfi pólósaink, vízen a címvédõ kajaknégyes ? olimpia percrõl percre

Pénteken vízre szállnak a kajaknégyeseink, szõnyegre lép Muszukajev Iszmail, nõi öttusázóink pedig folytatják a szereplésüket. A mai napon eldõl, hogy bejut-e a döntõbe a férfi vízilabda-válogatott és hogy mire jut Pigniczki Fanni a ritmikus gimnasztika egyéni összetettjének selejtezõjében.
2021-08-06 04:06:16

2021-08-06 04:06:17

Görögország ellen vívhatják ki a finálét férfi pólósaink, középdöntõs a nõi és férfi kajaknégyes ? olimpia percrõl percre

2021-08-06 09:06:30

Középdöntõs a nõi és férfi kajaknégyes, élmezõnyben a nõi öttusázók ? olimpia percrõl percre

2021-08-06 10:06:48

Emberek haltak meg a koronavírusban, a miniszterelnöknél meg ment a buli - A koronavírusról szóló legfontosabb külföldi hírek ? kedden is percrõl percre az Indexen!

A koronavírusról szóló legfontosabb külföldi hírek ? kedden is percrõl percre az Indexen!
2022-01-11 07:06:05

2022-01-11 07:07:45

Szõke Alex bronzéremért birkózhat

A 21 éves magyar sportoló az utolsó pillanatban bemutatott gyönyörû dobással gyõzte le grúz ellenfelét.
2021-08-03 05:06:24

Tokió búcsúzik, jön az olimpia utolsó napja - A tokiói olimpia tizenhatodik napja ? percrõl percre

Férfi vízilabda-válogatottunk a bronzéremért ugrik medencébe.
2021-08-08 02:05:47

2021-08-08 02:06:17

Dráma: betegsége miatt nem lehet ott az Eb-n a magyar sportoló

A kétszeres világbajnoki bronzérmes birkózónak már az elsõ napon, hétfõn szõnyegre kellett volna lépnie.
2023-04-16 10:09:54

Eljött a nagy nap, kezdõdik a tokiói olimpia - Az ötkarikás játékok megnyitóünnepsége ? percrõl percre

Két hétig Japánra figyel a világ, ma hivatalosan is elkezdõdnek a nyári játékok.
2021-07-23 13:05:55

Négyórás nyitóünnepséggel kezdõdött el a tokiói olimpia - Az ötkarikás játékok megnyitóünnepsége ? percrõl percre

Show-mûsor, bevonulások, ruhaparádé, beszédek, császári megnyitó, lánggyújtás.
2021-07-23 17:06:06

Címvédésre felkészülni, vízre száll a nõi kajak négyes - A tokiói olimpia tizenötödik napja ? percrõl percre

Nõi vízilabdázóink a bronzéremért küzdenek, férfi öttusázóink is érdekeltek szombaton.
2021-08-07 02:05:49

2021-08-07 02:06:08

Világbajnok Marosi Ádám és a férfi öttusa csapat is Kairóban

Gyõzelmével tokiói kvótát is szerzett Marosi.
2021-06-13 22:06:12

2021-06-13 22:06:14

Hamarosan kezdõdik III. Károly koronázása - Történelmi nap az Egyesült Királyságban

Kövesse percrõl percre a ceremóniát az Indexen!
2023-05-06 08:07:13

Verstappen megállíthatatlannak tûnik, az idõjárás azonban mindent átírhat - élõben az F1-idõmérõ

Kövesse velünk a szombati nap legfontosabb eseményeit percrõl percre.
2023-08-26 15:19:26

Budapestre figyel a katolikus egyház - Az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus percrõl percre

Az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus percrõl percre.
2021-09-05 12:05:50

2021-09-05 12:06:29

Nézõk nélküli show-val indul az olimpia - kövesse velünk a tokiói játékok megnyitóját

Magyar idõ szerint péntek délután 1 órakor megkezdõdött a 2021-es tokiói olimpia nyitóünnepsége. A távolságtartással és maszkokban rendezett show-n 206 ország sportolóit üdvözlik, kövessék velünk az eseményeket percrõl percre!
2021-07-23 16:06:40

Az oroszok blokád alá vették Mariupolt - Oroszország háborúja Ukrajnában ? percrõl percre az Indexen!

Oroszország háborúja Ukrajnában ? percrõl percre az Indexen!
2022-03-05 06:06:10

Még ki sem jutottak, de már olimpiai éremesélyrõl beszél a magyar kéziválogatott ellenfelének kapitánya

A szerbeknek a magyar válogatott legyõzésén át vezetne az út a tokiói részvételhez.
2021-03-15 19:06:25

Véres csaták vannak több fronton, a Krímet rakétákkal támadják

2024-05-06 05:06:54

Kateg?ri?k:

tegnap, 2 napja, 3 napja, 4 napja, 5 napja, 6 napja

Legkeresettebbek

•   multiapro   •   apro hirdetesek   •   www   •   slash   •   dubaj   •   ors   •   wmn   •   marka   •   fold napja 2024   •   elmar wepper   •   talpra magyarok   •   ingyenhirdetes   •   pain hustlers   •   diosgyor   •   tatar gyorgy   •   marina city   •   f1 mexico   •   pepper x   •   natcon   •   stat   •   al ain   •   akgggarmi   •   superapro   •   haarp   •   aaa   •   mobile   •   kek pelikan   •   netapro   •   omegle   •   dior   •   reacher   •   bableves   •   danka   •   invincible   •   komarom   •   firmcenter   •   botswana   •   ingatlan   •   fdvjgwy   •   energiaital   •   budapest   •   oraallitas   •   a33jhgproka1   •   tornanadaska   •   vsquare   •   ingyen   •   bogdan adam   •   travis kelce   •   eiffel   •   térkép

TOP keres?sek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztõ   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   north korea toughens rules of entry to sea to fight virus   •   muszukajev iszmail bronzert birkozhat marosi adam is eremeselyes percrol percre a tokioi jatekokrol   •   megsem lesz benne az oltas tipusa a vedettseget igazolo okmanyban   •   dramatic drop in logging in key amazon countries   •   nyert tovabbjutott az arsenal az europa ligaban   •   magyar sztarok akik elutasitjak a botoxot es a plasztikai muteteket   •   emelkedik a liszt ara dragulhat a kenyer   •   a vad angyal szinesznoje platinaszoke lett es total felismerhetetlen   •   kuba ismet felkerult a terrorizmust finanszirozo orszagok koze az egyesult allamokban   •   ju jutsu   •   csaladi haz nagy telekkel szentgotthardon elado 5   •   penztargep moge allt az egyik legnagyobb tiktok sztar   •   konzulatuson   •   negy embert a tetore menekitettek a fehervari paneltuzben   •   elfogtak a rendorok ket szegedi es egy szolnoki orvost borzaszto amit a betegekkel tettek 2   •   vizvezetek szerelo gyorsszolgalat budapest httpsvizvezetekszere lokcom 3   •   20150515181653"   •   hogyan kerulhetjuk el a felfazast 3   •   epul a gyulai airbus gyar 2   •   jelentos valtozasok johetnek a jogositvanyok megszerzesenel   •   egyszeru konyhai tippek friss petrezselyem a fagyasztobol   •   osszekotoelem csere   •   azt hiszi mindent tud a papirrol tesztelje tudasat kvizunkkel   •   betort egy irodaba majd egy oran at facebookozott a tolvaj az ott talalt szamitogepen   •   videon az m7 es baleset hatalmas sebesseggel szallt bele az allo kocsisorba az audis 2   •   outging us ambassador says world must end taiwans exclusion   •   fulke minden amit a fico merenyletrol jelenleg tudni lehet 2   •   rendkivul hasznos funkcio jon a youtube ra 2   •   befektetésre   •   letrejohet az uj legi selyemut   •   kerticsap   •   no mindhalalig 2   •   attol felnek a hatosagok hogy ujrakezdodhet a koronavirus jarvany kinaban   •   ezt uzente cristiano ronaldo a juventus gyozelme utan foto   •   ha nem gondolkodik elore oriasi kaoszt hagyhat maga utan a ceg vezetoje ha meghal   •   nemhogy orvost meg rendelot sem talaltak sok haziorvos meglepetesszeru ellenorzesenel 2   •   elfogtak az amerikai csaladirtot tuszejtot   •   uj mohafajt fedeztek fel az antarktiszon 3   •   kinos felreforditasok a javabol   •   tisztazna a 719 eve korrupcio miatt elitelt dante alighieri nevet leszarmazottja   •   az egyik utolso hagyomanyos orasmester kairoban kepek 2   •   tehenek nelkul csinaltak tehentejet izraeli tudosok   •   orosz hackertamadas a fidesz kozzetette a video vagatlan valtozatat   •   hoba rajzoltak valentin napi uzenetet az 1500 loeros hibrid hiperautoval 3   •   kutatas akar 90 szazalekos vedettseget is adhat az astrazeneca masodik oltasa   •   elkepeszto titok derul ki herczeg zoltan konyvebol amig bortonben volt valsagba kerult a kapcsolata a szerelmevel 2   •   nyitott feher bluza ala nem vett fel semmit a modell foto   •   kozel felmillio autot adott el 2020 ban a tesla 2   •   neocov mi ez a halalos uj virus   •   a sad literary example of brexit derangement syndrome